BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 14477098
nr 1447 7098
Bordslampor
2 st, Plåt. Höjd: 47 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:02:35
100 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
600 kr